Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/strona_szkoly/templates/dd_dreamnight_38/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/strona_szkoly/templates/dd_dreamnight_38/html/modules.php on line 39

Przepisy Ruchu Drogowego

przepisy ruchu


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/strona_szkoly/templates/dd_dreamnight_38/functions.php on line 205

strzalka

     Uczniowie klasy II TGb 20 czerwca 2016 roku wraz z wychowawczynią bawili się w „Podchody” zorganizowane przez nauczycieli bibliotekarzy. Zarówno pogoda jak i humory dopisały, więc zabawa była przednia! Grupa szukających chłopców miała do wykonania wiele zadań wymyślonych przez uciekające dziewczęta. A pomysłów nie brakowało! Drużyna męska obiecuje rewanż we wrześniu.Piosenka na wakacje.

Czytaj więcej...

czyt wak

     Zachęcamy do wakacyjnej wyprawy w świat, który nie zna ograniczeń. Zapraszamy na spotkanie z książką. To ważne spotkanie – nie marnuj czasu. Biblioteka szkolna wypożyczenia na sezon letni udostępnia od 15 czerwca.

nauczyciele bibliotekarze

IMG 9719

     10 czerwca 2016 roku w naszej Szkole miało miejsce zjawisko niecodzienne. O godzinie 10-tej zebraliśmy się na dziedzińcu, by zademonstrować naszą miłość do książek, a tym samym wesprzeć Ogólnopolską Akcję Masowego Czytania. Badania pokazują, że 63 % Polaków nie czyta książek – chcemy pokazać, że nie dotyczy to naszej społeczności i pragniemy kreować modę na czytanie.

Czytaj więcej...

ksiazka     Biblioteka szkolna organizuje kiermasz używanych podręczników szkolnych. O szczegóły należy pytać nauczycieli bibliotekarzy. Zapraszamy.

sienkiewicz

     29 kwietnia 2016 minął termin składania prac konkursowych dotyczących Henryka Sienkiewicza lub jego dzieł. Uczniowie mogli wykazać się w kilku kategoriach twórczych – projekt okładki jednej z książek, komiks przedstawiający losy wybranych bohaterów, karykatura twórcy, album na temat Sienkiewicza, opowiadanie twórcze lub quiz na temat życia i twórczości pisarza.

Czytaj więcej...

    21 marca naszą bibliotekę odwiedzili uczniowie szkół gimnazjalnych. W ramach DNIA OTWARTEGO SZKOŁY gimnazjaliści mogli wysłuchać fragmentów powieści Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”. W postacie Stasia, Nel, a także samego mistrza Sienkiewicza wcielili się uczniowie klasy 1 MTH. Słuchacze przenieśli się na fascynujące, dzikie obszary Czarnego Lądu, w wyprawie przez pustynię towarzyszył im słoń King.

Czytaj więcej...

     Z okazji 90. urodzin słynnego suwalczanina Andrzeja Wajdy uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w spotkaniu zatytułowanym „Andrzej Wajda w oczach Amerykanów”. Wykład na temat życia i twórczości zdobywcy Oscara - prestiżowej nagrody filmowej - uzupełniony został wybranymi fragmentami recenzji amerykańskich krytyków w języku angielskim. Spotkanie odbyło się w Bibliotece Publicznej im. Marii Konopnickiej  w Suwałkach.

Czytaj więcej...