Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Wincentego Witosa
ul. Ogrodowa 49
16-400 Suwałki

Proszę kontaktować się z nami za pomocą faksu lub adresu e-mail albo telefonicznie w godzinach  8:00- 15:00 od poniedziałku do piątku:

Telefon:  87 567 90 81
Faks:  87 567 90 81

Uwaga zamiana adresu pocztowego szkoły:

Dyrektor (mgr Jolanta Nikścin) - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wicedyrektor (mgr Arletta Małgorzata Brzezińska) - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wicedyrektor (mgr inż. Jerzy Ambrosiewicz) - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik Praktycznej Nauki Zawodu (mgr inż. Regina Renowicka) - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rada Rodziców przy Zespole Szkół CKR
im. W. Witosa w Suwałkach
ul. Ogrodowa 49
16-400 Suwałki