Miło jest nam poinformować, iż trzem uczennicom naszego Zespołu, z klas IV Technikum żywienia usług gastronomicznych, przyznane zostało stypendium Zarządu Powiatu Suwalskiego za wysokie wyniki w nauce i zaangażowanie w prace społeczne na rzecz szkoły.

Są to:

1)      Anna Przekop – uczennica klasy IV TGb – uzyskała na koniec roku szkolnego 2014/2015 średnią ocen 5,13, wzorowe zachowanie;

2)      Joanna Szymanowska – uczennica klasy IV TGb - uzyskała na koniec roku szkolnego 2014/2015 średnią ocen 5,13, wzorowe zachowanie;

3)      Klaudia Senda – uczennica klasy IV TGa - uzyskała na koniec roku szkolnego 2014/2015 średnią ocen 5,00, wzorowe zachowanie.

Każda z uczennic wyróżnia się dużym zaangażowaniem w życie szkoły, poprzez aktywny udział w uroczystościach szkolnych, konkursach żywieniowych, dniach otwartych szkoły itp.

Stypendystkom serdecznie gratulujemy zasłużonego wyróżnienia!

Sukces czwartoklasistek niech będzie zachętą dla młodszych uczniów do wytrwałej nauki, reprezentowania szkoły w konkursach, uroczystościach, zaangażowania się w prace społeczne na rzecz szkoły.

Czekamy na kolejnych kandydatów.

Renata Pałejko