Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/strona_szkoly/templates/dd_dreamnight_38/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/strona_szkoly/templates/dd_dreamnight_38/html/modules.php on line 39

Przepisy Ruchu Drogowego

przepisy ruchu


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/strona_szkoly/templates/dd_dreamnight_38/functions.php on line 205

Sport

W dniu 06.12.2021r. w hali sportowej naszej szkoły odbył się turniej halowej piłki nożnej. Do rywalizacji przystąpili uczniowie i uczennice reprezentujący dany rocznik szkolny (klasy I, II, III, IV –dziewczęta, klasy I, II, III, IV – chłopcy). Wielkie emocje towarzyszyły każdemu meczowi, zawodnicy i zawodniczki mogli również liczyć na wspaniały doping uczniów i nauczycieli tłumnie przebywających na trybunach.

W takiej atmosferze po puchar turnieju sięgnęła drużyna klas III – chłopcy, oraz drużyna klas III – dziewcząt. Puchar oraz nagrody w postaci vouchera do parku trampolin Movement Arena Suwałki wręczyła pani wicedyrektor Arletta Małgorzata Brzezińska.

Głównym celem naszej imprezy była ZBIÓRKA SŁODYCZY NA RZECZ  MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY RODZINIE dzięki któremu nasze słodycze trafią w formie paczek świątecznych do najbardziej potrzebujących dzieci naszego społeczeństwa. A także dobra zabawa naszych uczniów i integracja poprzez sport w środowisku szkolnym.

W ramach zbiórki nagrodziliśmy najsłodszą klasę voucherem do parku trampolin Movement Arena Suwałki a była to klasa IV FT (technik rolnik)

Hitem turnieju był mecz w siatkówkę „Nauczyciele – Uczniowie”, który wygrali nauczyciele 2 : 1. Gratulujemy.

Nauczyciele wychowania fizycznego dziękują dyrekcji, radzie pedagogicznej, samorządowi szkolnemu i uczniom za udział we wspólnej mikołajkowej zabawie.

Galeria zdjęć poniżej: 

 

Czytaj więcej...

Zawody z cyklu Miejskiej Rywalizacji Sportowej

Kolejne zawody z cyklu Miejskiej Rywalizacji Sportowej za nami!. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego uplasował się na 5 miejscu. Przez dwa dni hala sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach była zarezerwowana dla zdolnej młodzieży, głodnej sportowej rywalizacji. Dziękujemy za udział i godne reprezentowanie szkoły wszystkim siatkarzom  i gratulujemy zdobytego miejsca. W składzie: Pakirski Przemysław 3B4H, Rozumowski Piotr 3B4H, Zdanowicz Mateusz 3B4H, Więcko Dawid 3B4H, Życzkowski Łukasz 3B4H, Jabłoński Jakub 3B4H, Przekop Krystian 4BT, Sokołowski Mateusz 3F4.

pingpong miasto

13.10.2021r. w suwalskiej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Suwałk w tenisie stołowym chłopców, w ramach Miejskiej Rywalizacji Sportowej Szkół. Nasi tenisiści w składzie: Patryk Grabowski, Maciej Hołubowicz, Jakub Kozłowski, zdobyli 3. miejsce w turnieju. Natomiast dzień wcześniej grały tenisistki, które zdobyły 5. miejsce w Mistrzostwach Suwałk. Dziewczęta grały w składzie: Joanna Bronicka, Barbara Sierocka, Kornelia Słowikowska, Zuzanna Milewska.

Do współzawodnictwa przystąpiły zespoły siedmiu szkół: 1 LO, 2 LO, 3 LO, LO ZDZ, ZS 4, ZSCKR, ZST. Drużynowo chłopcy uzyskali awans do półfinałów woj. podlaskiego.

10.11.2021r. w Suchowoli odbędą się półfinały woj. podlaskiego. Życzymy dalszych zwycięstw. Gratulujemy sportowej walki i dziękujemy za godne reprezentowanie Naszej Szkoły. Opiekunem wydarzenia był Pan Tomasz Lebioda.

pingponguwitosa

11 października 2021r. odbył się Indywidualny Turniej w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców o Mistrzostwo Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego - Tenis stołowy u Witosa. Do turnieju zgłosiło się 25 chłopców i 9 dziewcząt od klasy pierwszej do klasy maturalnej. Turniej zorganizował przeprowadził Pan Tomasz Lebioda, który pogratulował uczniom sportowej postawy.

Wyniki dziewcząt:

  1. miejsce – Kornelia Słowikowska, kl.3ABB - Szkoła Branżowa I st. Kucharz.
  2. miejsce – Zuzanna Milewska, kl.1PT - Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych.
  3. miejsce – Barbara Suchocka, kl.4LT - Technik Weterynarii. 

Wyniki chłopców:

  1. miejsce – Patryk Grabowski, kl. 4BT - Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
  2. miejsce – Leszek Kozłowski, kl. 1BT - Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki 
  3. miejsce – Maciej Hołubowicz, kl. 2ABB -  Szkoła Branżowa I st. mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

Po tak długiej przerwie spowodowanej epidemią Cowid-19, wracamy do sportu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i zachęcamy do udziału w sportowych wydarzeniach w przyszłości.

Zasady Hot16challenge są banalnie proste:

1.      Wyzwanie skierowane jest do chętnych uczniów.

2.      Zadaniem jest nagranie filmu treningowego - 16-ćwiczeń ogólnorozwojowych, każde ćwiczenie wykonane 16 razy. Nagrania przesyłamy za pomocą Dziennika elektronicznego przez opcję udostępniana materiałów OneDrive.

3.      Każdy uczeń może ćwiczyć na miarę swoich możliwości, w dowolnym układzie wymyślonej przez siebie sekwencji ćwiczeń. Trening należy poprzedzić rozgrzewką.

4.  Na wykonania zadania uczniowie mają 16 dni

Osoby biorące udział w wyzwaniu otrzymają ocenę celującą o wadzę oceny 3

Zapraszam wszystkich do uczniów do udziału w wyzwaniu, budujmy swoją odporność poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu. Pokażmy swoją aktywność sportową, która oprócz dobrej zabawy symbolizuje także walkę z koronawirusem.

„W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna - #hot16challenge - organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl. Zachęcam do dobrowolnych wpłat.

https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Ze sportowym pozdrowieniem, Piotr Lebioda