pingponguwitosa

11 października 2021r. odbył się Indywidualny Turniej w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców o Mistrzostwo Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego - Tenis stołowy u Witosa. Do turnieju zgłosiło się 25 chłopców i 9 dziewcząt od klasy pierwszej do klasy maturalnej. Turniej zorganizował przeprowadził Pan Tomasz Lebioda, który pogratulował uczniom sportowej postawy.

Wyniki dziewcząt:

1. miejsce – Kornelia Słowikowska, kl.3ABB - Szkoła Branżowa I st. Kucharz.
  2. miejsce – Zuzanna Milewska, kl.1PT - Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych.
  3. miejsce – Barbara Suchocka, kl.4LT - Technik Weterynarii.

Wyniki chłopców:

1. miejsce – Patryk Grabowski, kl. 4BT - Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
  2. miejsce – Leszek Kozłowski, kl. 1BT - Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
  3. miejsce – Maciej Hołubowicz, kl. 2ABB -  Szkoła Branżowa I st. mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

Po tak długiej przerwie spowodowanej epidemią Cowid-19, wracamy do sportu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i zachęcamy do udziału w sportowych wydarzeniach w przyszłości.