Baśnie i legendy z całego świata to hasło, które towarzyszyło popołudniowemu spotkaniu promującemu biblioteki i czytelnictwo. Udział w nim wzięli uczniowie klas pierwszych i drugich, mieszkający w szkolnym internacie.

Uczestnicy Nocy bibliotek obejrzeli animowaną wersję baśni Kopciuszek, a następnie sami wcielając się w role postaci baśniowych przedstawili współczesną wersję tej baśni. Teksty nowoczesnej wersji historii Kopciuszka rozśmieszały niemal do łez!  Po nagrodzonym brawami spektaklu, uczniowie posilili się pysznymi naleśnikami, które przygotowały uczennice klasy pierwszej PT (Gabriela Zapolska i Wiktoria Bartnicka) pod opieką Pani Teresy Łapińskiej. Dziękujemy!

Całość przygotowały i prowadziły Panie: Marta Chmielewska, Małgorzata Best, Wioletta Marczak.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.