Zdjęcia możecie obejrzeć >>>tutaj<<<

Do tradycji w naszej szkole należy już organizacja Turnieju Mikołajkowego, który odbył 5 grudnia, a którego celem była zbiórka słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka.

W ramach mikołajkowej zabawy odbyły się rozgrywki w piłce nożnej, w których uczestniczyło osiem zespołów, walczących o Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły. Najlepsza czwórka Turnieju przedstawia się następująco:

1 miejsce -  klasa  3  ZM – Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły

2 miejsce – klasa  2  TR

3 miejsce -  klasa  3  TR

4 miejsce -  klasa  3  TAK

Chłopcy z klasy 3 ZM swoje mecze wygrywali zdecydowanie, strzelając w całym turnieju sporo bramek.

Po zakończonych rozgrywkach piłki nożnej do rywalizacji z drużyną nauczycieli przystąpiły siatkarki naszej szkoły.

Skład zespołu siatkarek: Anna Dębska – kapitan, Ola Dębska, Dominika Kojak, Anna Kuprewicz, Marika Zapolska, Marta Kempisty, Monika Huścio, Anna Wojciechowska, Kornelia Florczyk, Honorata Janczewska, Sylwia Sesko, Diana Iwanicka.

Skład zespołu nauczycieli: Joanna Łanczkowska – kapitan, Regina Renowicka, Marta Zaboklicka, Zbigniew Masłowski, Krzysztof Zdancewicz, Jarosław Jutkiewicz.

W każdym z trzech setów toczyła się  wyrównana walka, jednak w samych końcówkach lepsze o „włos”, czyli dwa punkty były uczennice i to one wygrały całe spotkanie  3 : 0.

Biletem wstępu na halę sportową były słodycze, których duże „pudło” odebrał z naszej szkoły Mikołajkowy Autobus Radia 5 z przeznaczeniem dla Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci „Przystań”  w Suwałkach.

Nauczyciele i uczniowieZespołu Szkół CKR