Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/strona_szkoly/templates/dd_dreamnight_38/html/modules.php on line 39

Przepisy Ruchu Drogowego

przepisy ruchu

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/strona_szkoly/templates/dd_dreamnight_38/functions.php on line 205

Na trasach przy Zespole Szkół w Dowspudzie, odbyły się Jesienne Mistrzostwa Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych w biegach przełajowych. Wystartowali uczniowie ze wszystkich suwalskich szkół ponadgimnazjalnych oraz ponadgimnazjaliści z Dowspudy: 54 dziewczynki i 93 chłopców, którzy pokonywali trasy o długości: 1500 m dziewczęta i 2700 m chłopcy. Trzy najlepsze zawodniczki i trzech najszybszych zawodników z każdego biegu otrzymało dyplomy, medale, a pozostała trójka dyplomy (do 6. miejsca). Walczono nie tylko o medale i dyplomy, ale też o punkty do współzawodnictwa w ramach Miejskiej Rywalizacji Sportowej.

W zawodach o „Mistrzostwo” uczestniczyło 13 dziewcząt i 19 chłopców z naszej Szkoły. Dziewczęta zdobyły 235 pkt. One również sięgnęły po miejsca na podium - brązowe medale wywalczyły: Kinga Zielińska (kl. 1. TAK) w kategorii 1999 i Barbara Bednarek (kl. 3. TGa) w kategorii 1998 i starsze. Chłopcy z kolei zdobyli 197 pkt. W punktacji drużynowej nasza Szkoła zajęła 1. miejsce, uzyskując łącznie 432 pkt. Ambitna postawa zawodników zaowocowała zwycięstwem zespołu. GRATULUJEMY!

W zawodach startowały szkoły, które zdobyły następującą ilość punktów:

1.      Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach – 432 pkt.

2.      Zespół Szkól nr 6 w Suwałkach – 417 pkt.

3.      I Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach – 247 pkt.

4.      Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach – 227 pkt.

5.      Zespół Szkół w Dowspudzie – 204 pkt.

6.      III Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach – 197 pkt.

7.      II Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach – 111 pkt.

8.      Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Suwałkach – 102 pkt.

Dyrekcja i nauczyciele wychowania fizycznego gratulują uczniom  zdobycia medali  oraz 1. miejsca w mistrzostwach. Jednocześnie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom zawodów.

Ze sportowym pozdrowieniem – Tomasz Lebioda i Krzysztof Zdancewicz,                                     nauczyciele wychowania fizycznego.