23 lutego 2016 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji  odbył się Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Suwałki. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny reprezentujące suwalskie szkoły: I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół nr 6 i Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego. Mistrzostwa zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został uczeń naszej Szkoły - Daniel Dembowski (kl. 3 TAK), który wyróżniony został pamiątkową statuetką.  Uczniowie naszej drużyny: Dawid Szuliński, Piotr Brodziewski, Rafał Nowicki, Janusz Bielecki, Adrian Brezgieł, Jakub Przyborowski, Kamil Żukowski, Arkadiusz Bronicki, Tomasz Szponka, Daniel Dembowski, Dariusz Podurgiel, Przemysław Mikielski, Rafał Mikielski, Dariusz Woronowicz zajęli1. miejsce. Chłopcy pokonali wszystkich rywali, potwierdzając po raz kolejny, że szczypiorniak przez wiele lat jest wiodącą grą zespołową w naszej Szkole.

Gratulujemy szczypiornistom i opiekunowi Tomaszowi Lebiodzie zdobycia tytułu mistrzowskiego.