Zapraszamy do obejrzenia zdjęć które znajdują się >>>tutaj<<<

W dn. 28 - 30 marca 2014 r. czterdziestu czterech uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycielek: Reginy Bochańskiej, Henryki Dębowskiej i Alicji Skoczylas przebywało na wyjeździe edukacyjnym w Warszawie, zorganizowanym w ramach projektu „Dać szansę na starcie”.

Podczas pierwszego dnia uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą targów EURO Gastro . Można tam było zobaczyć najnowszy sprzęt gastronomiczny, pokazy sztuki kulinarnej, spróbować różnych potraw i napojów. W sobotę uczniowie mogli osobiście zaangażować się w poznanie i zrozumienie świata w Centrum Nauki Kopernik.Następnie, korzystając z pięknej pogody, relaksowaliśmy się podczas spaceru po Łazienkach Królewskich. Wieczorem obejrzeliśmy musical „Hallo Szpicbródka”. W spektaklu tym brali udział znani polscy aktorzy, m.in. Hanna Śleszyńska i Piotr Polk. Niedzielne przedpołudnie to lekcja historii, podczas której mieliśmy możliwość zwiedzenia Muzeum Powstania Warszawskiego, będącego wyrazem hołdu mieszkańców Warszawy dla tych, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę w 1944 r. Zmęczeni i pełni wiedzy wróciliśmy do domu.