Obroniony tytuł „Mistrzowski” wiosennych biegów przełajowych.

Nasi uczniowie obronili drużynowy tytuł Mistrzów z roku 2013, zdobywając 1 miejsce w Wiosennych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych, które odbyły się 8 kwietnia 2014r w Dospudzie.

Nie zawiodła nasza faworytka na dystansie 1500m Martyna Konikowska z kl.1 TGa zdobywając 1 miejsce (złoty medal). Dzielnie walczyła do końca o 1 miejsce Barbara Bednarek z kl.1 TGa, która zajęła 2 miejsce (srebrny medal). Miłą niespodziankę sprawiła nam Marta Trocka z kl.2 TGa zdobywając 2 miejsce (srebrny medal) na tym samym dystansie w kategorii starszej. Wszyscy startujący zapunktowali, zdobywając w ogólnej punktacji prawie 500 pkt.

Gratulujemy 1 miejsca w generalnej punktacji szkół ponadgimnazjalnych miasta i gminy Suwałki.