W dniu 30.05.2014 r na stadionie lekkiej atletyki w Suwałkach odbyły się Wiosenne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Suwałki.

Nasi uczniowie Zespołu Szkół CKR im. Wincentego Witosa w Suwałkach obronili z jesieni 2013 r 1 miejsce, zdobywając w sumie 23 medale (10 dziewczęta i 13 chłopcy) we współzawodnictwie Miejskiej Rywalizacji Sportowej Szkół Ponadgimnazjalnych, uzyskując wynik 311 punktów w ogólnej punktacji zawodów.

Miejsce medalowe zdobyli:

Dziewczęta

100m ppł: juniorki młodsze - 1 miejsce – Martyna Konikowska; 2 miejsce – Adrianna Ciszewska;

3 miejsce –Katarzyna Kozłowska. Juniorki i starsze: 3 miejsce – Agata Andrzejewska.

100m: 3 miejsce – Agata Andrzejewska.

400m: 2 miejsce – Natalia Duś.

Kula 4kg: 2 miejsce – Justyna Dzierżyńska.

Oszczep 500g: 2 miejsce – Karolina Kliber; 3 miejsce – Natalia Łutkowska.

Oszczep 600g: 3 miejsce – Urszula Ziemiacka.

Chłopcy

110ppł: junior młodszy - 1 miejsce – Kamil Żukowski; 2 miejsce – Kamil Bogdan; 3 miejsce – Daniel Dembowski. Junior i starsi - 3 miejsce – Alan Radaszkiewicz.

400m: 2 miejsce – Alan Radaszkiewicz.

4 x 100m: 3 miejsce – Alan Radaszkiewicz, Kamil Żukowski, Kamil Nideraus, Rafał Szuliński.

Kula 5kg: 2 miejsce - Dawid Zieliński; 3 miejsce – Adrian Kotarski.

Kula 6kg: 1 miejsce – Rafał Kruszka.

Oszczep 700g: 3 miejsce – Krzysztof Butkiewicz;

Oszczep 800g: 3 miejsce – Tomasz Urbanowicz.

Dysk 1,5kg: 3 miejsce – Dawid Zieliński;

Dysk 1,75kg: 3 miejsce – Rafał Kruszka.

Dyrekcja i nauczyciele wychowania fizycznego dziękują za udział wszystkim uczestnikom zawodów i gratulują zdobycia pierwszego miejsca w Suwałkach.