W dniu 26.09.2014r na stadionie lekkiej atletyki w Olecku odbyły się Jesienne Zawody  Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych. Organizowane przez Powiatowe Zrzeszanie Ludowe Zespoły Sportowe w Suwałkach.

Nasi uczniowie ZS Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Suwałkach odnieśli kolejny raz z rzędu 1. miejsce, zdobywając w sumie 12. medali  we współzawodnictwie Miejskiej Rywalizacji Sportowej Szkół Ponadgimnazjalnych, uzyskując wynik 215 punktów w ogólnej punktacji zawodów. W mistrzostwach uczestniczyły szkoły:

1.      Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Suwałki – 215 pkt.

2.      Zespół Szkół Technicznych Suwałki – 146,5 pkt.

3.      I Liceum Ogólnokształcące Suwałki – 145,5 pkt.

4.      III Liceum Ogólnokształcące Suwałki – 101 pkt.

5.      Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych  Olecko – 84 pkt.

6.      Liceum Ogólnokształcące Sejny – 83 pkt.

7.      I Liceum Ogólnokształcące  Olecko – 79 pkt.

8.      Zespół Szkół nr 6 Suwałki – 53 pkt.

9.      Zespól Szkól nr 4 Suwałki – 20 pkt.

10.   Zespół Szkół Technicznych Olecko – 9 pkt.

Medale zdobyli

Dziewczęta:

1.      1. miejsce, 100 m pł – Barbara Zdancewicz, kl. 4. TGA

2.      1. miejsce, 400 m – Natalia Duś, kl. 4. TGA

3.      2. miejsce, 800 m – Barbara Bednarek, kl. 2. TGa

4.      3. miejsce, wzwyż – Natalia Endzul, kl. 3 TAK

5.      1. miejsce, kula 4 kg – Justyna Dzierżyńska, kl. 3.TAK

Chłopcy:

1.      1. miejsce, 110 m pł – Kamil Żukowski, kl. 2. TR

2.      3. miejsce, 110 m pł – Krzysztof Paciorkowski, kl. 3. TAK

3.      2. miejsce, kula 5kg – Patryk Izbicki, kl. 1. TR

4.      3. miejsce, kula 5kg – Dawid Zieliński, kl. 2. TGb

5.      1. miejsce, kula 6kg – Rafał Kruszka, kl. 4. TR

6.      2. miejsce, oszczep 800g – Tomasz Urbanowicz, kl. 4.TR

7.      3. miejsce, dysk 1.5 kg – Dawid Zieliński, kl. 2. TGb

Dyrekcja i nauczyciele wychowania fizycznego gratulują uczniom  zdobycia 1. miejsca i dziękują za udział wszystkim uczestnikom zawodów.